" />
  • Fatih Mah. 1535 Sok. No:6/A Bucak / Burdur
  • 0 (506) 582-6648
BBD DERYAL TURİZM HAKKINDA

BBD DERYAL TURİZM HAKKINDA

Burdur Bucak merkezli kurulan markamız,  turizm faaliyetlerinin müşteri odaklı yürütülmesi yönündeki çalışmalara iştirak ediyor. Güveni ve kaliteyi ilke edinerek geniş bir kitleye kısa sürede erişmeyi başaran markamızın öncelikleri arasında yer edinen müşteri memnuniyeti sunulan gezi ve organizasyon hizmetlerindeki başarı ile sağlanıyor. Hem ülkemizin zenginliklerinin tanıtımı hem de değişik coğrafi bölgelerdeki kültür ve güzelliklerin keşfedilmesi hedefini benimseyen BBD DERYAL TURİZM, gezi ve tur yelpazesini zengin tutuyor.

 

BBD DERYAL TURİZM demek Güven, kalite, memnuniyet demek...

BBD DERYAL TURİZM en iyi yurtdışı  ve yurt içi gezilerine yer verirken, gözde konaklama merkezlerinin seçimini de titizlikle yapar ve yurtdışı veya yurtiçi gezileriniz için en iyi konaklama seçeneklerine erişmenize yardımcı olur. Kaliteyi güven ile buluşturan markamızın sunduğu birbirinden değişik rota hem kültürel hem de eğlenceli bir geziyi bir arada yaşamayı hayal eden kesim için ideal fırsatlar içerir. Türsab güvencesi ile profesyonel kokartlı rehberler eşliğindeki turlarımıza sizi de bekliyoruz.

 

Misyon ilkeleri,

Markamız, yüksek müşteri sadakat ve memnuniyetini korumak için sahip olması gereken insan kaynaklarına yatırım yapmayı ve böylece turizm dünyasının ayrıcalıklı markası unvanını kazanmayı misyon ilkesi olarak benimser.

 

Vizyon ilkeleri,

Markamız, turizm ve organizasyon faaliyetlerine yönelik sunulan hizmetleri geliştirmek ve çağın gereksinimlerine uygun hizmet modelleri sunarak her dönemin aranan markası olmayı ilke ve hedef olarak benimser.

 

BBD DERYAL TURİZM